Zamów wycenę

Tylko do końca roku promocja na strony typu one-page za 2 000 zł

Cześć! Zacznijmy wspólny projekt!

Zostaw swój telefon a otrzymasz darmową konsultację
Kontakt
Potrzebujesz pomocy?
Sylwia Szymańska

Sylwia Szymańska

CEO

Sylwia Szymańska założycielka Agencji Soda . Od 18 lat związana z branżą internetową w Trójmieście,. To jej wiedza, zapał do pracy i zdolność słuchania pozwolą z sukcesem realizować zlecenia dla firm z każdej branży. Prywatnie mama 13 letniego syna, lubi podróżować oraz tworzyć niepowtarzalną atmosferę wewnątrz swojej firmy.

Michał Dopke

Michał Dopke

UI & UX Designer

Zanim został UI & UX Designerem, naprawiał pralki i kosił trawniki u bogaczy. Stronami internetowymi i projektowaniem graficznym zajął się od 2014 roku. Pozytywny, uśmiechnięty, jeśli trzeba zawsze opowie jakąś historię z poprawczaka. Prywatnie gra na gitarze i śpiewa w zespole rockowym. W wolnych chwilach chodzi na długie spacery ze swoim psem.

Tomek Bałuta

Tomek Bałuta

Web Developer

Tomasz Bałuta, najlepszy komputerowiec w zespole. Stronami internetowymi zajmuje się od 2015 roku. Nieprzerwanie uczy się nowych ficzerów i technologii pozwalających na wdrażanie coraz lepszych i skuteczniejszych rozwiązań. O wolnych chwilach co najwyżej może śnić, bo jako mąż, ojciec i webdeveloper i tak ich nie doświadcza.

Paweł Kotarski

Paweł Kotarski

UI & UX Designer

Jestem Paweł, UL&UX Designer z pasją do projektowania stron od 2012 roku. Kreatywny umysł zawsze gotowy do pracy, pozytywnie zakręcony. Po godzinach staję się nieoszlifowanym diamentem sceny muzycznej, gdzie moje wizjonerskie pomysły przenoszą się na muzykę i wideo. Razem tworzymy niezapomniane wrażenia online i dźwiękowe!

Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail
Obróć urządzenie do pionu
x

Wyślij swój numer, a my oddzwonimy i ustalimy wszelkie szczegóły

lub zadzwoń 502 508 529

Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail