Zamów wycenę

Tylko do końca roku promocja na strony typu one-page za 2 000 zł

Odkryj Naszą Pasję i Wizję: Poznaj Naszą Agencję Interaktywną i Nasze Wartości

Tworzymy z pasją i zaangażowaniem

Agencja Soda to zespół młodych, kreatywnych ludzi tworzących i realizujących innowacyjne strony internetowe od 2010 roku. Naszym celem jest przygotowanie profesjonalnych rozwiązań internetowych, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy efektywni, bo działamy szybko, dbając przy tym o wysoką jakość oraz nietuzinkowość projektów.

 

Tworzenie stron www zaczyna się w Gdańsku :)

Soda

Pracujemy z pasją
i zaangażowaniem

Skuteczność działania

Świat się zmienia, a ciągły rozwój i postęp jest dla nas inspiracją do tworzenia nieszablonowych rozwiązań kreowania wizerunku i tworzenia interaktywnych stron i sklepów internetowych dla naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu sprawia, że jesteśmy świadomi potrzeb i wymagań naszego Klienta. Marki i strony www, które kreujemy są powszechnie rozpoznawalne i szanowane na rynku. Świadczą o tym rekomendacje naszych klientów, którzy nam zaufali i powierzają realizację projektów graficznych swoich stron internetowych w nasze ręce.

Zespół agencji soda

Sylwia Szymańska

Sylwia Szymańska

CEO

Sylwia Szymańska założycielka Agencji Soda . Od 18 lat związana z branżą internetową w Trójmieście,. To jej wiedza, zapał do pracy i zdolność słuchania pozwolą z sukcesem realizować zlecenia dla firm z każdej branży. Prywatnie mama 13 letniego syna, lubi podróżować oraz tworzyć niepowtarzalną atmosferę wewnątrz swojej firmy.

Michał Dopke

Michał Dopke

UI & UX Designer

Zanim został UI & UX Designerem, naprawiał pralki i kosił trawniki u bogaczy. Stronami internetowymi i projektowaniem graficznym zajął się od 2014 roku. Pozytywny, uśmiechnięty, jeśli trzeba zawsze opowie jakąś historię z poprawczaka. Prywatnie gra na gitarze i śpiewa w zespole rockowym. W wolnych chwilach chodzi na długie spacery ze swoim psem.

Tomek Bałuta

Tomek Bałuta

Web Developer

Tomasz Bałuta, najlepszy komputerowiec w zespole. Stronami internetowymi zajmuje się od 2015 roku. Nieprzerwanie uczy się nowych ficzerów i technologii pozwalających na wdrażanie coraz lepszych i skuteczniejszych rozwiązań. O wolnych chwilach co najwyżej może śnić, bo jako mąż, ojciec i webdeveloper i tak ich nie doświadcza.

Paweł Kotarski

Paweł Kotarski

UI & UX Designer

Jestem Paweł, UL&UX Designer z pasją do projektowania stron od 2012 roku. Kreatywny umysł zawsze gotowy do pracy, pozytywnie zakręcony. Po godzinach staję się nieoszlifowanym diamentem sceny muzycznej, gdzie moje wizjonerskie pomysły przenoszą się na muzykę i wideo. Razem tworzymy niezapomniane wrażenia online i dźwiękowe!

Porozmawiajmy o projekcie dla Ciebie lub Twojej firmy

Zostaw swój telefon a otrzymasz darmową konsultację
Szybki kontakt
Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail
Obróć urządzenie do pionu
x

Wyślij swój numer, a my oddzwonimy i ustalimy wszelkie szczegóły

lub zadzwoń 502 508 529

Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail