Zamów wycenę

Tylko do końca roku promocja na strony typu one-page za 2 000 zł

Agencja Soda

Tworzymy z pasją i zaangażowaniem

Agencja Soda to zespół młodych, kreatywnych ludzi tworzących i realizujących innowacyjne strony internetowe od 2010 roku. Naszym celem jest przygotowanie profesjonalnych rozwiązań internetowych, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy efektywni, bo działamy szybko, dbając przy tym o wysoką jakość oraz nietuzinkowość projektów.

 

Tworzenie stron www zaczyna się w Gdańsku :)

Soda

Pracujemy z pasją
i zaangażowaniem

Skuteczność działania

Świat się zmienia, a ciągły rozwój i postęp jest dla nas inspiracją do tworzenia nieszablonowych rozwiązań kreowania wizerunku i tworzenia interaktywnych stron i sklepów internetowych dla naszych Klientów. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu sprawia, że jesteśmy świadomi potrzeb i wymagań naszego Klienta. Marki i strony www, które kreujemy są powszechnie rozpoznawalne i szanowane na rynku. Świadczą o tym rekomendacje naszych klientów, którzy nam zaufali i powierzają realizację projektów graficznych swoich stron internetowych w nasze ręce.

Zespół agencji soda

Sylwia Szymańska

Sylwia Szymańska

Project Manager

Sylwia Szymańska, od 18 lat związana z branżą internetową w Trójmieście, stworzyła markę  Soda. To jej wiedza, zapał do pracy i zdolność słuchania pozwolą z sukcesem realizować zlecenia dla firm z każdej branży. Prywatnie mama 12 letniego syna, lubi podróżować oraz tworzyć niepowtarzalną atmosferę wewnątrz swojej firmy.

Michał Dopke

Michał Dopke

UI & UX Designer

Zanim został UI & UX Designerem, naprawiał pralki i kosił trawniki u bogaczy. Stronami internetowymi i projektowaniem graficznym zajął się od 2014 roku. Pozytywny, uśmiechnięty, jeśli trzeba zawsze opowie jakąś historię z poprawczaka. Prywatnie gra na gitarze i śpiewa w zespole rockowym. W wolnych chwilach chodzi na długie spacery ze swoim psem.

Tomek Bałuta

Tomek Bałuta

Web Developer

Tomasz Bałuta, najlepszy komputerowiec w zespole. Stronami internetowymi zajmuje się od 2015 roku. Nieprzerwanie uczy się nowych ficzerów i technologii pozwalających na wdrażanie coraz lepszych i skuteczniejszych rozwiązań. O wolnych chwilach co najwyżej może śnić, bo jako mąż, ojciec i webdeveloper i tak ich nie doświadcza.

Porozmawiajmy o projekcie dla Ciebie lub Twojej firmy

Zostaw swój telefon a otrzymasz darmową konsultację
Szybki kontakt
Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail
Obróć urządzenie do pionu
x

Wyślij swój numer, a my oddzwonimy i ustalimy wszelkie szczegóły

lub zadzwoń 502 508 529

Zadzwoń Wyślij sms Wyślij e-mail